KONTAKTY

Sídlo společnosti 

Karasova 378, 666 01 Tišnov
e-mail: info@steinhauser.cz
fax: +420 549 410 232

vrátnice
tel: +420 514 514 620

IČO: 47904275
DIČ: CZ 47904275
CZ 246 ES

Provoz jatek 

Skalice nad Svitavou 169
679 01  Skalice nad Svitavou
tel: +420 514 514 160 
CZ 256 20 ES

Objednávky velkoobchod

e-mail: objednavky@steinhauser.cz
tel.: 514 514 625

VOLEJTE ZDARMA
Zelená linka: 800 101 015

Objednávky je možné volat do 16:00hod., poté kontaktujte svého obchodního zástupce.

 

Vedení společnosti

 

Jednatelé společnosti


Ing. Ladislav Steinhauser
steinhauser@steinhauser.cz

 


MVDr. Ladislav Steinhauser
ladislav@steinhauser.cz


Ředitel divize maso


Aleš Holas
holas@steinhauser.cz


Ředitel divize uzeniny


Tomáš Pečinka
pecinka@steinhauser.cz


Ekonom
 

Ing. Soňa Kurdiovská
kurdiovska@steinhauser.cz


Manager podnikových prodejen


Monika Steinhauserová
monika@steinhauser.cz

  

 

Divize maso

  

Obchodní zástupci

Vedoucí jatek

 

Jan Kužela
kuzela@steinhauser.cz

Vedoucí bourárny

 

Jan Rambousek
jan.rambousek@steinhauser.cz
  

Obchodní zástupce

 

Petra Šopfová
sopfova@steinhauser.cz
+420 601 575 494

Obchodní zástupce

 

Bc. Jan Němec
nemec@steinhauser.cz
+420 725 892 710

Divize uzeniny

  


Objednávky


Jana Rambousková
rambouskova@steinhauser.cz
objednavky@steinhauser.cz

 

Vedoucí masné výroby

 

MIlan Rampula
rampula@steinhauser.cz

Vedoucí balírny

 

Roman Nečas
roman.necas@steinhauser.cz

  


Fakturace

 

Eva Jakešová
jakesova@steinhauser.cz
objednavky@steinhauser.cz


Fakturace

 

Jarmila Hotařová
hotarova@steinhauser.cz
objednavky@steinhauser.cz


Vedoucí expedice uzenin

 

Jaroslav Nečas
necas@steinhauser.cz


 

 

 


 
  


Mzdový účetní,
personalista

 

Bc. Rostislav Pelikán
pelikan@steinhauser.cz
+420 514 514 635


Vedoucí dopravy

 


Pavel Klouda
doprava@steinhauser.cz

 

VĚDĚLI JSTE?

UZENÍ

výrobku má jako primární cíl konzervaci výrobku, sekundárním cílem je dosažení požadovaného vzhledu a chuti uzeniny. K uzení se užívá horký (velká většina běžných uzenin), teplý (kusové výrobky s vysokým obsahem tuku) nebo studený (luxusní výrobky) kouř. Při uzení horkým kouřem je výrobek předsušen v horkém vzduchu na požadovaný obsah vody, vystaven zauzovacímu prostředí a následně dovařen v horké páře.

X